Május 5-től nem lehet belépni mobiltelefonon az OTP InternetBankba. A pénzintézet tájékoztatása szerint a szolgáltatás innentől kezdve okoskészüléken csak az OTP MobilBank alkalmazásból lesz elérhető. A vállalat közleménye alapján biztonsági okokból van szükség az intézkedésre. Fontos hangsúlyozni, hogy nem arról van szó, hogy ezután egyáltalán nem lehet majd mobilról belépni a netbankba, csupán webböngészőn keresztül nem fog működni. Vagyis csak az applikáción keresztül tudunk majd belépni a készülékünkről a felületre.A vállalat szerint az intézkedés az ügyfelek biztonságát szolgálja, ezért azt javasolják, hogy mindenki töltse le az OTP MobilBank alkalmazást, és regisztráljon a mobilos bankoláshoz.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









