Az idén összesen 11 milliárd forintnyi teljesítményjuttatást kapnak a rendvédelmi dolgozók – jelentette be a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára. Az összeg első felét, 5,5 milliárd forintot a napokban kapja meg az a több mint 35 ezer rendvédelmi dolgozó, aki az ország biztonságáért felel, a másik felét pedig ősszel utalják ki a számukra – közölte Rétvári Bence. A juttatás érinti a rendőrség, a katasztrófavédelem, a Terrorelhárítási Központ, a büntetésvégrehajtás, az Országos Idegenrendészeti Főigazgatóság és a Nemzeti Védelmi Szolgálat munkatársait – tette hozzá az államtitkár.Elmondta: a differenciált juttatás összege az év egészében a mintegy 20 ezer rendőr esetében átlagosan bruttó 350 ezer forintot, a katasztrófavédelem közel 9 ezer dolgozója számára 200 ezer forintot, a több mint 6 ezer büntetés-végrehajtásban dolgozó számára pedig 220 ezer forintot jelent.
Kezdőlap Országos Esemény-Országos Az idén 11 milliárd forintnyi teljesítményjuttatást kapnak a rendvédelmi dolgozók
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









