A mentők napja alkalmából országszerte mintegy 1700 mentődolgozó részesült elismerésben, közülük kétszázan az Országházban vehették át kitüntetéseiket – közölte az Országos Mentőszolgálat. Az Országos Mentőszolgálat szombaton ünnepli megalakulásának 77., a magyarországi szervezett életmentés elindulásának pedig 138. évfordulóját. Csató Gábor, az OMSZ főigazgatója közleményben emelte ki, a mentőellátást ma már a legkorszerűbb járművek, eszközök, digitális megoldások segítik, a bajtársak munkakörülményeinek folyamatos javítása, anyagi és erkölcsi elismertségük fejlesztése ezután is tovább folytatódik.
Kezdőlap Országos Esemény-Országos Elismeréseket vehettek át mentődolgozók a mentők napja alkalmából
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









