Megdőlt az országos hajnali hidegrekord pénteken: a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Nyírtasson és a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei Gagybátorban mínusz 1,6 Celsius-fokig süllyedt a hőmérséklet – írta a HungaroMet Zrt. szombaton a honlapján. Azt írták: péntek hajnalban, kora reggel az ország északi-északkeleti, hidegre érzékeny tájain több helyen 0 fok alá süllyedt a hőmérséklet, emellett a Duna-Tisza közén is előfordult kisebb körzetekben fagy. Az erre a napra vonatkozó korábbi rekordot 1995-ben, Pakson regisztrálták, akkor mínusz 1,1 fok volt a napi minimum-rekord.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









