Hagyományosan minden év május végén rendezik Szepsiben a nemzetközi birkózó versenyt. Idén 5 ország 16 csapata vett részt. Magyarországot Miskolcról a DVTK, Budapestről a VASAS SC és Sárospatakról a Rákóczi DSE képviselte, számolt be közösségi oldalán a vezetőedző. Az egyesületet az U15 lány kategóriában a Bodrogszerdahelyi Általános Iskola két tanulója képviselte, ők harmadik és negyedik helyezést értek el. A lányoknál a verseny folyamán nem a technikai, hanem a verseny rutin hiánya látszott meg a beszámoló szerint, de új erővel készülnek a következő versenyre.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









