Megtalálták azt a két eltűnt 11 éves fiút, akiknek nyoma veszett, mikor a fiatalok iskolába tartottak ? adta hírül a Heves Vármegyei hírportál. A két diák Egerben egy osztályba jár, és eltűnésük előtt a Heves Vármegyei megyeszékhely vasútállomásán látták őket utoljára. Az egyik fiatal édesanyja úgy nyilatkozott, osztálytársaik szerint a fiúk Szlovákiába indultak. Valószínű volt, hogy Budapestig eljutottak, ezért a Keleti pályaudvaron is kereste őket a rendőrség. A portál közölte, végül 12 óra utazás után a Vas vármegyei Szombathelyen akadtak rájuk. A hatóságok visszavonták a körözést. A fiataloknak nem esett baja, szüleik amint értesültek hollétükről, útra keltek értük, így mostanra már biztonságban vannak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









