Oklevélátadó ünnepi szenátusi ülést tartott a Tokaj-Hegyalja Egyetem. Ennek keretében Prof. Dr. Kéri Szabolcs a Tokaj-Hegyalja Egyetem rektora köszöntőjét követően adták át diplomáikat a végzett hallgatóknak, akik a térség számos településéről érkeztek. A 2021-ben alapított egyetemen évről-évre egyre többen szerzik meg végzettségüket, legyen szó első, vagy másod diplomáról, így annak regionális szerepe folyamatosan erősödik, immáron nem csupán a jogelőd oktatási kínálatában, hanem az új szakok tekintetében is. Az egyetem vezetősége igyekszik versenyképes tudást nyújtani a náluk tanuló fiataloknak és megpróbálják a térségben tartani őket, hangzott el a beszédekben. Ám még sok veszély leselkedik rájuk az életben, melyeket le kell győzniük, mondta el rádiónknak Prof. Dr. Kéri Szabolcs rektor.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









