A Zemplén Kalandpark már a húsvéti és pünkösdi időszakban is rengeteg vendéget fogadott, majd az osztálykirándulások célpontja volt a létesítmény. Azonban az igazi turisztikai szezon most a nyári szünet beköszöntével következik. Mogyorós Judit igazgató elmondta: ők felkészültek a nyárra, az igazi vakációra, mindent megtesznek azért, hogy a vendégek jól szórakozzanak a Kalandparkban, azonban ennek van egy rajtuk kívül álló tényezője is, az időjárás. Az igazgató bízik abban, hogy a jó idő is hozzájárul a látogatók jó szórakozásához. A vendégek biztonságos szórakozása érdekében elvégezték a szükséges fenntartási munkálatokat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









