Liam és Noel Gallagher végre újra összeálltak a cardiffi Principality Stadion színpadán, a régóta várt Oasis újraegyesülési turné első állomásán. Több mint 75 ezer rajongó nézte végig a bulit, amelynek egy pontján a nemrég elhunyt Diogo Jota előtt is tisztelegtek.
Az egyébként Manchester City-drukker Gallagher-testvérek a Live Forever című számuk alatt kivetítették Jota képét a képernyőre, és neki ajánlották a dalt.
Mint ismeretes, a Liverpool portugál futballistája halálos kimenetelű autóbalesetet szenvedett, mindössze 28 éves volt.
forrás: 24.hu
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Akár 42 fok is lehet a jövő hét elején
Tovább fokozódik a hőség a hétvégén és a jövő hét elején. A meteorológiai előrejelzések szerint vasárnap már több helyen elérheti a 40 Celsius-fokot a...









