Az Építési és Közlekedési Minisztérium a KTI Magyar Közlekedéstudományi és Logisztikai Intézettel idén is meghirdeti Kerékpárosbarát Település és Kerékpárosbarát Munkahely pályázatát – jelentette be közleményében a minisztérium. A címet tavaly megvalósított fejlesztéseikkel és szemléletformálási erőfeszítéseikkel nyerhetik el az önkormányzatok és munkaadók. A pályázatokat szeptember 30-ig lehet beadni, az eredményhirdetés pedig novemberben várható – tették hozzá. A települések és munkahelyek kulcsszerepet játszanak a kerékpározás lehetőségeinek a kiterjesztésében, mivel megteremtik a kerékpárosbarát környezetet, amely biztonságos és kényelmes feltételeket biztosít és ösztönzik ezt a közlekedési formát utak építésével és programok szervezésével.
Kezdőlap Országos Esemény-Országos Idén is pályázhatnak a kerékpárosbarát címre az önkormányzatok és munkaadók
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









