Csaknem húsz órányi munka után a tűzoltók megfékezték a lángokat Kerepesen, ahol egy hulladéklerakóban gyulladt meg a szemét a település külterületén szombaton, a déli órákban ? tájékoztatott a katasztrófavédelem. A közlemény szerint mintegy tízezer négyzetméternyi terület több mint fele kapott lángra, éjszaka kétezer négyzetméteren még lánggal égett a hulladék. Az egységek a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat csoportirányítása mellett dolgoztak a tűz megfékezésén. Munkájukat egy rakodógép is segítette, amely a szemétdomb tetején dolgozott, egy teherautóval pedig folyamatosan hordták és terítették szét a homokot a területen – írták a közleményben.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









