Lakástűzhöz riasztották a tűzoltókat Mezőtúron. Az épületben egy embert találtak, aki füstmérgezésben meghalt – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság helyettes szóvivője. Vasárnapra virradóra Mezőtúrra riasztották a tűzoltókat, mert egy Borsó utcai ingatlan ablakán füst szivárgott ki. Az épület egyik szobájában lévő ágy és annak környezete égett, az egységek hamar megfékezték a lángokat. Az épület egy másik helyiségében egy embert találtak, aki füstmérgezést szenvedett, de a gyors beavatkozás ellenére sem lehetett már megmenteni az életét – ismertette Dóka Imre. A közlemény szerint a tűz pontos keletkezési körülményeit tűzvizsgálati eljárás fogja feltárni.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









