Néhány héttel ezelőtt számoltunk be arról, hogy a sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház közleménye alapján a térség sürgősségi szülészeti ? nőgyógyászati eseteit a miskolci és a kisvárdai kórházak fogadják ? mind nappali, mind ügyeleti időben. A döntés lakossági aggodalmat váltott ki, hiszen a betegeknek akár több tíz kilométert is utazniuk kell az ellátásért. A közlemény megjelenése után a Borsod ? Abaúj ? Zemplén Vármegyei Közgyűlés elnöke, Bánné Dr. Gál Boglárka és Sátoraljaújhely Város polgármestere egy közös sajtótájékoztató keretében jelentették be, hogy az ellátás augusztus elsejétől visszaáll.
Így tehát a mai napon, augusztus elsején, pénteken, újra indult a szülészeti – nőgyógyászati ellátás.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









