Negyven felett is fontosnak tartja a tanulást Lajtai Kati, aki beiratkozott az egyetemre, hogy felsőoktatási keretek között mélyíthesse el tudását azon a területen, amellyel korábban hobbiszinten már rengeteget foglalkozott.
? Fontosnak tartom, hogy az ember negyven felett is tanuljon, ezért jelentkeztem a Szegedi Tudományegyetem integratív mentálhigiénés szakára. Ez egy levelező képzés, és olyasmivel foglalkoznak, ami engem igazán érdekel ? kezdte a vallomását Lajtai Kati, akihez világ életében közel állt az oktatás és a pszichológia.
? Tanultam korábban pedagógiát is, mert a művészetterápia alapjának szántam, hogy aztán majd az egyetemen folytassam. A pedagógiának azonban rengeteg vetülete van ? lehet intézményen belül valamit oktatni, vagy akár nem is konkrét pedagógiára gondolni, hanem inkább egy mentális összehangolódásra, segítségnyújtásra ? magyarázta az énekesnő, aki úgy véli, a mentálhigiénés tudást a gyerekével való kapcsolatban is hasznosítani tudja majd.
forrás: blikk.hu
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









