Felrobbant egy üzlet Romániában, az egyik faluban. A detonációban a környező házak több mint 50 százaléka megsérült. Az esetet több kamera is rögzítette. A katasztrófavédelem szóvivője elmondta, hogy a balesetet egy szivárgó gázpalack és az abból felgyülemlett gáz okozta. A robbanás akkor keletkezett, mikor az üzlet egyik hűtőkamráját bekapcsolták. A bolt néhány pillanat múlva teljesen megsemmisült. A tűzoltók több egysége és mentőautó is érkezett a helyszínre, de mire kiértek, már mintegy 200 négyzetméteren égett az üzlet és környéke. Áldozatokról nem érkezett jelentés. A katasztrófavédelem később közölte: eloltották a tüzet, jelenleg a károk elhárításán dolgoznak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









