Most első alkalommal közösségi virágkocsit is készítenek a lakosság bevonásával a debreceni virágkarneválra – jelentette be a város turisztikáért is felelős alpolgármestere sajtótájékoztatón, a Kölcsey-központban. Széles Diána azt mondta, a hagyományteremtő szándékkal indított kezdeményezésnek az a célja, hogy a debreceniek minél inkább magukénak érezzék a város legnagyobb turisztikai attrakcióját, és akik vállalkoznak rá, részt vehessenek a díszítésében és a karneváli felvonuláson is kísérhessék Az ölelés ereje elnevezésű virágkocsit. A közösségi kocsi feldíszítése már augusztus 15-én megkezdődig, amikor a debreceniek több ezer szárazvirágot helyezhetnek el a kompozíción – mondta az alpolgármester, aki közös debreceni produkciónak nevezte a virágkocsit.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









