900 magyar diák, ezúttal 9 országból. A nyár utolsó középiskolás tábora vette kezdetét a sátoraljaújhelyi Rákóczi Táborban. Idén már negyedik alkalommal népesítik be a középiskolások a Vár-hegy oldalát. Ez alkalommal a táborozók nagyobbik része olyan magyarországi iskolákból érkezett, ahol működnek a Rákóczi Szövetségnek középiskolai szervezetei, de természetesen a szomszédos országok diákjai valamint az Amerikai Egyesült Államok, Ausztria, Kanada és Németország diaszpóra közösségeinek fiataljai is részt vesznek a táborban, mely sokak számára megismételhetetlen lehetőségeket jelent. A hét során változatos programok várják őket, a tábor indulásakor pedig Nagy János Miniszterelnöki Irodát vezető államtitkár is köszöntötte őket.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









