A Daily Mail számolt be arról, hogy Harry herceg négy napra az Egyesült Királyságba utazott. Miután megérkezett a London-Heathrow-i repülőtérre, egyenesen a windsori kastélyban található Szent György-kápolnába kísérték, ahol koszorút és virágot helyezett el néhai nagyanyja, II. Erzsébet királynő sírjánál. A brit királynő épp három évvel ezelőtt ? 2022. szeptember 8-án ? hunyt el.
A portál azt írja, Harry herceg több eseményre is hivatalos négynapos látogatása során, bátyjának, Vilmos hercegnek azonban ezen alkalmakkor máshol lesznek elfoglaltságai. Arról egyelőre nincs hír, hogy Harry herceg az édesapjával, III. Károly királlyal találkozik-e majd ? apa és fiatalabbik fia legutóbb tavaly februárban találkoztak, nem sokkal azután, hogy fény derült a király rákbetegségére.
forrás: 24.hu
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Új látogatóközpont épül Cigándon, megújul a királyhelmeci Csonkavár környezete
Közös turisztikai fejlesztésbe kezdett Cigánd és Királyhelmec önkormányzata. Az Interreg Magyarország?Szlovákia Program támogatásával Cigándon új látogatóközpont épül a Bodrogközi Múzeumporta mellett, ahol turisztikai információs...









