Már több mint egymillió nyugdíjas kapta meg a 30 ezer forintos élelmiszerutalványt ? jelentette be Zsigó Róbert parlamenti államtitkár.
Az intézkedés összesen közel két és fél millió embert érint, minden nyugdíjban vagy nyugdíjszerű ellátásban részesülő jogosult az utalványra.
A kártyák kisboltokban, piacokon, őstermelőknél és nagyobb üzletekben is beválthatók. Az államtitkár hozzátette: október 15-ig minden érintett kézhez kapja az utalványt, amelyet december 31-ig lehet felhasználni.
Kezdőlap Országos Esemény-Országos Már több mint egymillió nyugdíjas kapta meg az élelmiszerutalványt
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









