Új lendületet kap a hazai halmarketing: országos programmal népszerűsítik a hazai halételeket és a fenntartható akvakultúrát. Idén január és 2029. december 31. között átfogó kommunikációs és promóciós kampány valósul meg. Ennek célja, hogy minél több ember fedezze fel a halételek egészséges, ízletes és változatos fogyasztási lehetőségeit.A kampány a korábbi ?Kapj rá!? program folytatásaként valósul meg, és a megszokott eszköztár mellett új elemekkel bővül. A fogyasztók elérése érdekében integrált kommunikációs csatornákat használnak, a hangsúly a digitális platformokra és a közösségi médiára kerül. Újdonságként országos éttermi verseny indul, amely a vendéglátóhelyeket is bevonja a halfogyasztás népszerűsítésébe.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









