Újra megszervezték a ?Fényes Újhely Fényes Zemplén? vetélkedőt Sátoraljaújhelyen. A Városvédő és Szépítő Egyesület valamint Sátoraljaújhely Város Önkormányzata 29. alkalommal szervezte meg a versenyt, ahol hat csapat mérte össze a tudását. Kababik Edina az egyesület elnöke elmondta, hogy a 29 év alatt csak a megoldásokban változott a vetélkedő, hiszen az új oktatási módszereknek megfelelően korszerűsítik azt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









