Jótékonysági kampánnyal és figyelemfelkeltő akcióval ünnepli alapításának huszadik évfordulóját a Magyar Élelmiszerbank Egyesület, amely megalakulása óta csaknem 300 millió adag élelmiszert mentett meg és osztott ki rászoruló emberek között. Az Élelmiszerbank az ősz folyamán fennállásának évfordulójához kapcsolódva szimbolikus eseményekkel és konkrét akciókkal is készül – írják az élelmiszerpazarlás elleni küzdelem világnapján a szervezet közleményében. Felidézték, hogy szeptember elején megépítették azt a konzervszobrot, ami a magyar élelmiszermentő mozgalom ötszáz legfontosabb szereplőjének, önkéntesének és támogatójának a nevét tartalmazza. Októberben a Honeybeast zenekarral indítanak jótékonysági kampányt, valamint adománykonvojt szereznek az élelmezési világnap alkalmából, november közepén pedig ötszáz áruházban várják majd a felajánlásokat a vásárlóktól.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









