Csütörtöktől a rendelkezés visszavonásáig kötelező a maszkviselés a Debreceni Egyetem Klinikai Központ mindhárom kampuszán, vagyis a Nagyerdei, a Kenézy Gyula és a berettyóújfalui Gróf Tisza István kampuszokon – tudatta az egyetem. Közleményükben kiemelik, hogy a Központ vezetősége a betegek és a dolgozók védelme érdekében vezette be a maszkviselést, járványügyi megelőző intézkedésként, így valamennyi betegellátó egységében kötelező az orrot és szájat eltakaró maszk viselése. Kiemelik, hogy emellett mindhárom kampusz sürgősségi betegfelvételi helyein kötelező a pre-triázs üzemeltetése is, azaz a páciensek előszűrése. A központ vezetősége kéri a betegek és a hozzátartozók türelmét és megértését.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









