A Zempléni Hulladékkezelési Közszolgáltató Nonprofit Kft. változtatásokat vezetett be a hulladékszállításban még év elején. Ennek értelmében a házhozmenő üveghulladék-gyűjtés megszűnt, az üveget azonban továbbra is a hulladékudvarokban lehet leadni. A szelektív hulladék elszállítása részben módosult: Tiszaújváros, Sátoraljaújhely, Sárospatak, Szerencs, Encs, Tiszalúc és Tokaj településeken továbbra is kéthetente történik a gyűjtés, a többi, ellátási területhez tartozó településen viszont havonta egyszer viszik el a szelektíven gyűjtött hulladékot. A zöldhulladék begyűjtése a vegetációs időszakhoz igazodik: tehát október 31-éig még kéthetente történik a gyűjtés, ezt követően pedig további négy alkalommal, beleértve a karácsonyfák elkülönített begyűjtését is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









