Örömteli hírt osztott meg vasárnap Ungvári Miklós, az olimpiai ezüstérmes cselgáncsozó és felesége, Ungvári-Demeter Dóra. A házaspár első közös gyermekük születését jelentette be a közösségi oldalukon, megható fotókkal kísérve a bejegyzést. Az 44 éves olimpiai ezüstérmes cselgáncsozó fotón mutatta be a jövevény gyermekszobáját.
A pár boldogságát és izgatottságát tükrözte az üzenet, amelyben így fogalmaztak: „A nap, amikor megérkezett életünk legnagyobb ajándéka, a kis csodánk, Ungvári Mikes.”
forrás: blikk.hu
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









