Nyugodt ünnepeket ígér az MVM Csoport: karácsony és újév között nem lesz tervezett áram- vagy gázszünet, azaz senkit nem kapcsolnak ki tartozás miatt, és a számlák befizetésére is hosszabb határidőt kapnak az ügyfelek. A társaság megerősített ügyelettel, folyamatos készenléttel és rugalmas ügyintézéssel gondoskodik arról, hogy az ünnepi időszakban zavartalan maradjon az energiaellátás, ám a villanyszámla kiállításában lesz változás. Az MVM valamennyi esetben nem állít ki olyan számlát, amelynek fizetési határideje munkaszüneti napra esne, ilyen esetekben az esedékesség automatikusan a következő munkanapra tolódik. Az MVM 2025. december 20-ától 2026. január 5-ig felfüggeszti a tervezett, szolgáltatáskieséssel járó hálózati munkálatokat. Ez azt jelenti, hogy az Északkelet- és Délkelet-Magyarország áramhálózatát üzemeltető társaságok az ünnepekre tekintettel nem végeznek tervezett áramszünettel járó hálózatfejlesztési beavatkozásokat, a szükséges munkák még karácsony előtt lezárulnak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









