Nagy Zsombor, a helyi kötődésű kézilabdázó meghívást kapott a magyar férfi kézilabda-válogatott B keretébe. A sportolóról Dr. Farkas Szabolcs, Sárospatak polgármestere is írt közösségi oldalán, hangsúlyozva: ez komoly szakmai elismerés és fontos lépés Nagy Zsombor pályafutásában. A város büszke a fiatal játékos teljesítményére, ezt a Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma Alapítvány Kézilabda Szakosztálya is kiemelte közösségi oldalán, hozzátéve, hogy a szezont már a Ferencváros játékosaként kezdte, míg az elmúlt idényben még Pánczél Zoltán csapatában pallérozódott a fiatal tehetség. Közben lezárult a férfi kézilabda Európa-bajnokság magyar érdekeltségű középdöntős csoportjának második fordulója. Szlovénia 35?32-re győzte le végül Magyarországot. A jelenlegi állás alapján Izland és Svédország négy-négy ponttal vezeti a tabellát, Magyarország egy ponttal az ötödik helyen áll. A középdöntőből a csoportok első két helyezettje jut az elődöntőbe.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









