A Belgrádban véget ért férfi vízilabda Európa-bajnokságot a házigazda Szerbia nyerte, a magyar válogatott ezüstérmes lett. A magyar csapatban szerepelt Vismeg Zsombor, a miskolci születésű és sárospataki utánpótlásban nevelkedett játékos, aki 2024 őszétől a Ferencvárosban játszik. A torna végeredménye: az aranyérmet Szerbia szerezte, a második helyen Magyarország végzett, a dobogó harmadik fokára Görögország állhatott, negyedik lett Olaszország, ötödik pedig Spanyolország.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









