Az MVM arra figyelmezteti a lakossági fogyasztókat, hogy egyelőre ne fizessék be a januári fűtésszámlákat. A rendkívüli hideg miatt megemelkedett fogyasztás többletköltségét ugyanis a kormány átvállalja, a részletek kidolgozásáig pedig az MVM felfüggesztette a számlák kiküldését.
Akik már megkapták a januári számlát, azoknak azt javasolják, várjanak a befizetéssel. A rezsistop miatt számlázási módot sem kell váltani. Az MVM közlése szerint a már befizetett összegek sorsáról később adnak tájékoztatást. A Portfolio értesülései szerint a többletbefizetéseket várhatóan a következő havi elszámolásnál írják jóvá. A rezsistop részleteiről a kormány döntése a hét közepére várható.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









