Fiatal játékosokkal kiegészült kerettel kezdi meg a nyári felkészülést a magyar női röplabda-válogatott.
A Magyar Röplabda Szövetség közlése szerint a csapat május 1-jén, Telkiben kezdi az edzéseket az olasz szövetségi kapitány, Alessandro Chiappini irányításával. A bő keretbe több fiatal tehetség is bekerült, köztük az U18-as válogatott játékosai, akik a nyári Európa-bajnokságra készülnek. A szakvezető szerint intenzív időszak vár a csapatra, amelynek célja a fejlődés és a fiatalok beépítése. A válogatott elsőként a május végi MEVZA-tornán lép pályára, majd az Európa-liga mérkőzései következnek. A nyári program csúcspontja az augusztusi Európa-bajnokság lesz Isztambulban.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









