Edzőváltás történt a Diósgyőri VTK labdarúgócsapatánál, miután a klub kiesett az élvonalból. A miskolci együttes menesztette Nebojsa Vignjevic vezetőedzőt. A döntést a klub sportigazgatója azzal indokolta, hogy már a jövő csapatának építésére kell koncentrálniuk. A Diósgyőr a hétvégén, a Debreceni VSC elleni súlyos vereséget követően búcsúzott matematikailag is az első osztálytól. A hátralévő három fordulóban az eddigi asszisztens, Takács Péter irányítja a csapatot. A klubnál a fiatal játékosok és a jövő csapatába illeszkedő labdarúgók kaphatnak nagyobb szerepet. A vezetőség hangsúlyozta: megkezdődött az újjáépítés időszaka.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









