Újabb elismerés öregbíti Sárospatak hírnevét: Dr. Benke Károly 2026. április végén Szegeden, a Magyar Diabétesz Társaság 34. Kongresszusán ismét átvehette a Pro Aegrotis díjat. A rangos szakmai kitüntetés a diabéteszgondozás területén végzett kiemelkedő, magas színvonalú és áldozatos munkát ismeri el. A díj olyan szakembereknek szól, akik mindennapi tevékenységükkel jelentősen hozzájárulnak a betegek életminőségének javításához. Dr. Farkas Szabolcs közösségi oldalán hangsúlyozta: a főorvos munkássága méltán öregbíti a város jó hírét, és példát mutat elhivatottságból, tudásból és emberségből.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









