Szerencs Város Önkormányzatának Képviselő-testülete Pro Urbe Szerencs kitüntetést adományozott a Hooligans együttesnek a város kulturális és művészeti életében betöltött kiemelkedő szerepük elismeréseként. Az elismerést a zenekar tagjai, Ördög Tibor, Kiss Endi, Tóth Tibor és Romanek Gergely ünnepélyes keretek között vették át április 17-én a szerencsi Rákóczi-vár színháztermében. A közel három évtizede működő zenekar a magyar könnyűzenei élet meghatározó szereplője, dalaik több generációhoz is eljutottak. A Hooligans sikerét a folyamatos megújulás, valamint a közönséggel ápolt szoros kapcsolat is erősíti. Szerencs városa a díjjal nemcsak zenei munkásságukat, hanem több évtizedes kötődésüket is elismerte, hiszen a zenekar tagjai rendszeresen visszatérnek fellépőként és vendégként is a településre.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









