Három kormányszóvivőt nevezett meg Magyar Péter miniszterelnök. A tisztséget Szondi Vanda, Magyar Éva és Köböl Anita tölti majd be ? derült ki a kormányfő közleményéből.Magyar Péter hangsúlyozta: az új kormány partneri viszonyra törekszik a sajtóval, és fontosnak tartja a nyílt, őszinte tájékoztatást. Úgy fogalmazott: a szabad sajtó a demokrácia egyik legfontosabb garanciája, a kormánynak pedig kötelessége válaszolni az újságírók kérdéseire.
A miniszterelnök közlése szerint a jövőben a kormány döntéseiről elsősorban a szóvivők tájékoztatják majd a nyilvánosságot, de a miniszterelnök és a miniszterek is rendszeresen nyilatkoznak a sajtónak. Mindhárom szóvivő korábban újságíróként dolgozott. Szondi Vanda a Duna Televíziónál és az RTL-nél, Magyar Éva helyi televízióknál, a Magyar Rádiónál és az RTL-nél szerzett tapasztalatot, míg Köböl Anita az ATV műsorvezetőjeként vált ismertté.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Akár 42 fok is lehet a jövő hét elején
Tovább fokozódik a hőség a hétvégén és a jövő hét elején. A meteorológiai előrejelzések szerint vasárnap már több helyen elérheti a 40 Celsius-fokot a...









