A nyári szünidő kezdetével nyári üzemmódra áll át a sátoraljaújhelyi városi uszoda. A látogatók számára megnyílnak az oldalajtók, és használhatóvá válik a napozóterasz is, így a létesítmény a forró hónapokban még kényelmesebb kikapcsolódási lehetőséget kínál.
Júliusban ugyanakkor az úszótáborok és a vízilabda-edzések miatt hétköznapokon reggel 8 és délután 4 óra között csak a bérlettel rendelkező vendégek használhatják az uszodát. A külsős látogatók hétvégén, valamint augusztusban a teljes nyitvatartási idő alatt vehetik igénybe a medencéket.
A létesítmény vezetése arra kéri a vendégeket, hogy a nyári időszakban is tartsák be a házirendet. A medencék kizárólag úszósapkában és fürdőruhában használhatók, a 14 év alatti gyermekek pedig csak nagykorú felügyelete mellett tartózkodhatnak az uszodában.
Emellett arra is felhívják a figyelmet, hogy fürdőzés előtt mindenki zuhanyozzon le, különösen naptej vagy más bőrvédő készítmény használata után, ezzel is segítve a medencék vízminőségének megőrzését és a higiénikus környezet fenntartását.
NEKED AJÁNLJUK
Az aratás végéig fokozott figyelemre inti a gépjárművezetőket az agrárkamara
Országszerte elkezdődött az aratás, a gépjárművezetőknek fokozottan figyelniük kell az utakon a mezőgazdasági munkagépekre és vontatókra ? közölte a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) hétőfn...








