Országos szakmai konferencián mutathatta be Erasmus+ programját a sátoraljaújhelyi Georgikon Görögkatolikus Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum.
A budapesti rendezvényen Szabóné Novák Zsuzsanna, az intézmény programkoordinátora tartott előadást arról, hogyan épül be az Erasmus+ program az iskola mindennapjaiba, és miként segíti a diákok, a pedagógusok és az intézmény fejlődését, Georgikon már húsz éve vesz részt nemzetközi partnerkapcsolatokban és külföldi szakmai gyakorlatok szervezésében. A programnak nemcsak a tanulók, hanem a pedagógusok is aktív résztvevői, akik külföldi szakmai mobilitásokon bővíthetik tapasztalataikat.
NEKED AJÁNLJUK
Pénteken jön az év legkésőbbi naplementéje
Bár a nyári napforduló már mögöttünk van, az idei év legkésőbbi naplementéje ma lesz. Ez azt jelenti, hogy péntek este a lehető legtovább marad...









