Kezdőlap Színes Több mint 300 ezren vettek részt az idei Múzeumok éjszakáján

Több mint 300 ezren vettek részt az idei Múzeumok éjszakáján

Több mint 311 ezren vettek részt az idei Múzeumok éjszakáján. A június 20-i országos programsorozat 469 helyszínen, csaknem 3100 programmal várta a látogatókat. A legnépszerűbb intézmény idén is a Szépművészeti Múzeum volt, amelyet 14 ezren kerestek fel. A második helyen a Magyar Mezőgazdasági Múzeum végzett, a harmadik leglátogatottabb pedig a Magyar Nemzeti Galéria lett. A szervezők már a jövő évi időpontot is bejelentették: a jubileumi, 25. Múzeumok éjszakáját 2027. június 26-án rendezik meg.