Több mint 311 ezren vettek részt az idei Múzeumok éjszakáján. A június 20-i országos programsorozat 469 helyszínen, csaknem 3100 programmal várta a látogatókat. A legnépszerűbb intézmény idén is a Szépművészeti Múzeum volt, amelyet 14 ezren kerestek fel. A második helyen a Magyar Mezőgazdasági Múzeum végzett, a harmadik leglátogatottabb pedig a Magyar Nemzeti Galéria lett. A szervezők már a jövő évi időpontot is bejelentették: a jubileumi, 25. Múzeumok éjszakáját 2027. június 26-án rendezik meg.
NEKED AJÁNLJUK
Akár a 91 éves melegrekord is megdőlhet ma Magyarországon
Akár a 91 éves melegrekord is megdőlhet ma Magyarországon. Az ország nagy részén trópusi éjszakát követően indult a nap, vagyis a hőmérséklet sok helyen...









