A Zemplén Médiacentrum és ezzel együtt Sátoraljaújhely lesz a házigazdája május 16-a és 17-e között a Helyi Televíziók Országos Egyesülete tavaszi, két napos szakmai találkozójának. Ennek köszönhetően a városba várják majd a Magyarországon működő 96, helyi televíziózásban szerepet játszó szakembereket. Az esemény azért is fontos a Médiacentrum számára, mert idén ünnepli fennállásának 35. évfordulóját az Egyesület, amelynek egykoron alapító tagja volt a Zemplén Televízió is. Szakmai fórum és képzés, tapasztalatcsere és nem utolsó sorban a város és a Zemplén Médiacentrum bemutatása is a programok között szerepel majd. Szakmai kiállítás is színesíti majd az eseményt, emellett ilyenkor adja át ünnepélyes keretek között az egyesület a Helyi érték díjakat is. Seres Péter ügyvezető hozzátette, a helyi televíziózás különleges értékrendet képvisel, aminek ereje egyre inkább megmutatkozik, azaz továbbra is erős.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Akár 42 fok is lehet a jövő hét elején
Tovább fokozódik a hőség a hétvégén és a jövő hét elején. A meteorológiai előrejelzések szerint vasárnap már több helyen elérheti a 40 Celsius-fokot a...









