Megduplázta a kormány a NAV által kiszabható pénzbüntetési tételeket ? írja a HVG a legfrissebb Magyar Közlöny alapján. A sima mulasztási bírság tetőértéke természetes személyek esetében 200 ezer forintról 400 ezer forintra emelkedett, a nem természetes személyeknél 500 ezerről egymillióra nőtt. Azok a munkáltatók, akik nem jelentik be a dolgozójukat, az eddigi egymillió helyett kétmilliós büntetésben részesülnek. Ugyanez vonatkozik arra is, aki nem tesz eleget a számlaadási, vagy az iratmegőrzési kötelezettségének. Az frissített büntetési tételek augusztus 1-től érvényesek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









