A Tour de Zemplén egyesület jelenti az összeköttetést Sátoraljaújhely és Etyek között. Ennek jegyében pedig egy új területen, az aktív turizmusban történő együttműködés kezdődik meg a két település között. Ehhez kiváló terepet nyújt a Magas hegy és a Zemplén Kalandpark valamint annak lehetőségei. Erről is tárgyaltak a legutóbbi megbeszélésen az érintett szakemberek. Szamosvölgyi Péter polgármester már a jövő terveiről beszélt ezzel kapcsolatban.
A résztvevők az elkövetkezendő hetekben arról egyeztetnek, hogy miként tudnak majd ezen a területen minél több lehetőséget felkínálni, akár összekötve a két régiót ezzel.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Új látogatóközpont épül Cigándon, megújul a királyhelmeci Csonkavár környezete
Közös turisztikai fejlesztésbe kezdett Cigánd és Királyhelmec önkormányzata. Az Interreg Magyarország?Szlovákia Program támogatásával Cigándon új látogatóközpont épül a Bodrogközi Múzeumporta mellett, ahol turisztikai információs...









