Térségünkben számos baleset történt a nyár utolsó hónapjában, hiszen összesen 20 esetben kellett intézkedni a Sátoraljaújhelyi Rendőrkapitányság munkatársainak. Ebből két eset személyi sérüléssel járó volt. Sáfrányos György rendőr alezredes, közlekedésrendészeti osztályvezető elmondta, hogy az augusztust kifejezetten rosszul zárták, hiszen az említett két esetből az egyik halálos kimenetelű volt.
.A rendőr alezredes elmondta még, hogy a 18 anyagi kárral járó balesetnél az okok szerteágazóak, viszont az elmúlt időszakban egyre jellemzőbb a parkolásból adódó eset. Sáfrányos György hangsúlyozta, hogy sokkal figyelmesebben kell közlekedniük az autósoknak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









