A Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) szombati tisztújító közgyűlésén további négy évre Gyulay Zsoltot választották meg a szervezet elnökévé, két alelnöke is maradt. A közgyűlés elején Schmidt Ádám sportért felelős államtitkár kapott szót, aki beszédében kiemelte: jó döntés volt, hogy minél több olimpiai kvalifikációs versenyt hoztak Magyarországra, hiszen a versenyzőknek és a csapatoknak nagy segítséget jelentett, hogy hazai közönség előtt szerepelhettek, az ország pedig ?olimpiai lázban égett?.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









