Egy ötemeletes épület tetejéről levált jégdarab zuhant Bukarest egyik elővárosában egy 36 éves nőre, aki a helyszínen életét vesztette – közölte a rohammentő szolgálat. A balesethez kihívott rohammentősök orvosa a sikertelen újraélesztési kísérlet után megállapította a halál beálltát. Az ügyben büntetőjogi vizsgálat indult. A szolgálat közleményében megemlítette, hogy a havazás elállta óta naponta mintegy 40 épülethez hívták a tűzoltókat, hogy eltávolítsák a járókelők és lakók testi épségét veszélyeztető jégcsapokat. Bukarestben és környékén a múlt héten négy napig havazott, a hóréteg vastagsága pedig szerdáig megközelítette a fél métert.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









