Kezdőlap Helyi Oktatás A Georgikon Erasmus+ programját mutatták be országos konferencián

A Georgikon Erasmus+ programját mutatták be országos konferencián

Országos szakmai konferencián mutathatta be Erasmus+ programját a sátoraljaújhelyi Georgikon Görögkatolikus Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum.
A budapesti rendezvényen Szabóné Novák Zsuzsanna, az intézmény programkoordinátora tartott előadást arról, hogyan épül be az Erasmus+ program az iskola mindennapjaiba, és miként segíti a diákok, a pedagógusok és az intézmény fejlődését, Georgikon már húsz éve vesz részt nemzetközi partnerkapcsolatokban és külföldi szakmai gyakorlatok szervezésében. A programnak nemcsak a tanulók, hanem a pedagógusok is aktív résztvevői, akik külföldi szakmai mobilitásokon bővíthetik tapasztalataikat.