Többek között tájékoztatókat hallgathattak meg fejlesztésekről és tervekről azok a polgármesterek, akik meghívást kaptak az Észak-Magyarországi Regionális Vízművek találkozójára. Ennek otthont a kazincbarcikai Érv központ adott. Az eseményen több mint 80 település képviselői vettek részt, így Szamosvölgyi Péter Sátoraljaújhely polgármestere is. A város vezetője ezzel kapcsolatban elmondta, hogy a szervezet és az önkormányzatok közötti kapcsolatok fenntartásáért és a településeken felmerült problémák könnyebb és egyszerűbb tolmácsolásáért egy konzultációs tanácsot hoztak létre a megjelent polgármesterekkel.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









