Ballagási ünnepségeket tartottak a sátoraljaújhelyi középiskolában is.
A Szent István Katolikus Technikum és Gimnáziumban két osztály, összesen 49 diák búcsúzott el az intézménytől. A hagyományoknak megfelelően az ünnepség a Szent István király római katolikus nagytemplomban folytatódott, ahol a végzősök átadták az iskolazászlót az alsóbb éveseknek.
A Kossuth Lajos Technikumban két osztályból 36 tanuló ballagott el, miközben az intézmény szeptembertől mintegy 60 új diák érkezésére számít.
A Szerencsi Szakképzési Centrum Sátoraljaújhelyi Trefort Ágoston Szakképző Iskolaban idén 24 végzős diák vett búcsút az iskolától.
Közel 50 fő ballagó diák intett búcsút április 30-án, a sátoraljaújhelyi Georgikon Görögkatolikus Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégiumnak. A ballagások minden intézményben egy korszak lezárását és egy új kezdetét jelentik a fiatalok számára.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









