Augusztus 16-án láthatjuk Jason Momoa áprilisban debütált új zenekarát, az Öof Tatatá-t Budapesten. A színész a Dűne legújabb részének forgatása miatt tartózkodik jelenleg a fővárosban, ám úgy néz ki, így is jut rá ideje, hogy gitárt ragadjon és koncerttel örvendeztessék meg a magyar közönséget. A háromtagú zenekarban a filmsztáron kívül két közeli barátja, Mike Haydes és Kenny Dale mutatja meg a tehetségét.
Közismert tény, hogy az Aquaman sztárja a metál nagy szerelmese, így nem is meglepő, hogy a zenetörténelem olyan emblematikus zenekaraitól hallhatunk majd számokat az Öof Tatatá feldolgozásában, mint a Black Sabbath, a Led Zeppelin és a Metallica.
forrás: 24.hu
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









