Debrecenben fogadja a magyar férfi teniszválogatott az osztrák csapatot a Davis Kupa szuperdöntőjének szeptemberi selejtezőjében. A magyar szövetség szerdán közölte, hogy a hajdúsági városban található Főnix Aréna ad otthont a párharcnak, amelyre kemény pályán kerül sor szeptember 12-13-án. Bardóczky Kornél szövetségi kapitány együttese februárban Montrealban vívott selejtezőt, és 2-0-s vezetés után 3-2-re megverte Kanadát, a döntő mérkőzésen Fucsovics Márton hősies küzdelemben juttatta tovább csapatát. A magyarok ezzel bekerültek a szuperdöntő szeptemberi, 16 csapatos selejtezőjébe, amelyben Ausztriát fogadják majd.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









