Március elsejétől a Magyar Bortemplom Gasztrokulturális Művészeti és Oktatási Alapítvány vette át a sátoraljaújhelyi Bortemplom üzemeltetését. Ennek jegyében a szervezet egyesületekkel és többek között vállalkozókkal alakít ki szoros kapcsolatot, annak érdekében, hogy a komplexum egy olyan hely legyen a közeljövőben, ahol a művészet, a gasztronómia és az idegenforgalom is találkozik. Ennek okaként az alapítvány és az Aszú Bölcsője Egyesület egy együttműködési megállapodást kötött ? mondta el híradónknak Szoboszlai Zoltán a Magyar Bortemplom Gasztrokulturális Művészeti és Oktatási Alapítvány kurátora.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Új látogatóközpont épül Cigándon, megújul a királyhelmeci Csonkavár környezete
Közös turisztikai fejlesztésbe kezdett Cigánd és Királyhelmec önkormányzata. Az Interreg Magyarország?Szlovákia Program támogatásával Cigándon új látogatóközpont épül a Bodrogközi Múzeumporta mellett, ahol turisztikai információs...









