Március 17-én elindult az új körforgalom építése Kisvárdán, amely a biztonságosabb és gördülékenyebb közlekedést segíti a Krucsay Márton utcán. Az első szakaszban aszfaltmarás és aknafedlap-beállítás zajlik, várhatóan két héten át félpályás korlátozással, jelzőőrös irányítás mellett. Április 20-tól kezdődnek a közműkiváltási munkák, ekkor már kilenc héten keresztül jelzőlámpa szabályozza majd a forgalmat. Az autósoknak érdemes a környező mellékutcákat választaniuk, a fejlesztés pedig hosszú távon biztonságosabb és gördülékenyebb közlekedést ígér.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









